Kdyby Vám scházelo něco z našeho sortimentu kamenné prodejny, klidně napište, prioritně ho zařadíme na e-shop - pracujeme na tom postupně.

HOT-CHIP Challenge

Kód: 8133
Značka: HOT CHIP
185 Kč
Skladem
Možnosti doručení

chips s nejpálivější papričkou na světě

Detailní informace

Detailní popis produktu

HOT CHIP ti zaručí nezapomenutelný a velmi pálivý zážitek!

Hot Chip Challenge: Výzva pro ty nejodvážnější jedince

 

Co je vůbec ten Hot Chip?

Hot Chip je nejpálivější chips světa. Jedná se o klasický tortilla chips, který na první pohled může působit jako každý jiný. Díky jedinečnému mixu koření je ale tím nejpálivějším brambůrkem světa a jeho konzumace se do tvé paměti zapíše až do konce života. Síla chilli nejdřív zaútočí na tvůj jazyk a postupně se rozšíří do celého těla. Bez slz a potu to zkrátka nepůjde.

Jak dlouho pálení trvá? A je to bezpečné?

Koření, které v tomto chipsu najdeš, pochází z Carolina Reaper – samotné královny chilli papriček. Na Scovilleho stupnici se její pálivost pohybuje až na hranici 2 200 000 SHU, což z ní právem dělá tu nejpálivější chilli papričku světa.
Aby toho ale nebylo málo, přidáno je ještě koření z papričky Trinidad Moruga scorpion - další nejpálivější papričky světa!

Připrav si první pomoc v podobě mléka a chleba.

Po konzumaci chipsu vypukne skutečně divoká jízda, která z tvého pohledu nebude brát konce. Uklidnit tě ale může skutečnost, že nejintenzivnější a bodavé pálení bude trvat 5-10 minut. Pokud bys v průběhu zjistil, že už nemůžeš, můžeš zkusit chleba a mléko. Tyhle dvě věci mohou intenzitu pálení zmírnit.

V balení ve tvaru rakvičky najdeš:

  • HOT-CHIP tortilla chips v unikátním obalu
  • latexovou rukavici
  • nálepku HOT-CHIP Challenge